Toad

St.Olavi Hotelli ajaloolise hoone neljal korrusel ootab külastajaid 106 mugavat ja huvitava interjööriga tuba, sealhulgas Junior Suite ja Suite kategoorias.

Kõik toad on kujundatud erinevalt - mitte ükski ei sarnane teisega. Isegi tubade pindala on erinev, alates ruumikatest tubadest põhikorrusel kuni ärklikorruse soodsa hinnaga tubadeni.

Standardtubade interjööris on kasutatud rikkalikult looduslikust kivist ja puust pseudogooti detaile, sepiseid ning mustrilisi kangaid. Põrandad on naturaalsest korkpuust. Antiikmööbel, käsitöökardinad ja -voodikatted lisavad Lux numbrite sisekujundusele rikkalikkust. Oma tubadesse sisenevad külalised mugava siseõue kaudu; akendest avaneb suurepärane vaade vanalinna vaiksetele munakivitänavatele, punastele viilkatustele või romantilisele hotelliõuele. 

St.Olavi Hotellis põimub keskaegne muinasjutumaailm kaasaegsete mugavustega. Igas numbritoas on vann või dušš, põrandasoojendus, miniseif, minibaar, kaabeltelevisioon, tasuta internet, otsevalimisega numbertelefon ja föön.